You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny na Jamajce

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Mandeville
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym. Musisz być studentem Stomatologii i mieć więcej niż 18 lat.
  • Instytucje: Kliniki stomatologiczne
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Dentistry volunteer in Jamaica feeds a child at a clinic

Jamajka jest trzecią co do wielkości wyspą na Karaibach. Ten kraj Wielkich Antyli słynie z bajecznych plaż, turkusowych wód i romantycznych zachodów słońca. Połącz więc przyjemne z pożytecznym i wybierz się na Jamajkę, zdobądź wiedzę o Stomatologii i przeżyj jedyne w swoim rodzaju wakacje.

Możesz sam wybrać dogodny termin swojego wyjazdu i dostosować długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat Stomatologiczny zrealizujesz w lokalnej Klinice w Mandeville. Będziesz mógł zaangażować się w wiele różnorodnych zabiegów stomatologicznych i ortodontycznych zarówno bezpośrednio wykonując podstawowe procedury pod okiem lokalnego dentysty, jak i obserwować go w pracy, czy słuchać wykładów.

Na miejscu zostanie Ci przydzielony opiekun – stomatolog specjalista biegle posługujący się językiem angielskim. Będzie on zarazem Twoim mentorem i partnerem w codziennej pracy. Jeśli wykażesz się inicjatywą, ambicją i zaangażowaniem, będzie powierzał Ci coraz to trudniejsze i bardziej odpowiedzialne zadania.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej. To wyjątkowa okazja, żeby poznać kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie pod gorącym słońcem Karaibów.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny na Jamajkę, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲