You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny w Ghanie

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Akra
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteer performs a dental checkup for a child in Ghana

Ghana to wspaniałe krajobrazy i niezwykli ludzie, nie bez powodu uznawani za jednych z najbardziej gościnnych i przyjaznych w Afryce.

Połącz więc przyjemne z pożytecznym, wybierz się do Ghany i przekonaj się, czy zawód dentysty jest dla Ciebie. Nie musisz mieć wcześniejszych doświadczeń w tej dziedzinie.

Możesz sam wybrać dogodny termin swojego wyjazdu i dostosować długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem.

Twoje zadania na miejscu

Będziesz pracować na oddziałach stomatologicznych stołecznych szpitali w Akrze, stolicy Ghany. Jeden z lokalnych specjalistów zostanie Twoim opiekunem merytorycznym. To on będzie Twoim mentorem, będzie wyznaczał Ci zadania oraz nadzorował Twoją pracę. Pod jego okiem będziesz mieć możliwość obserwowania zabiegów oraz wykonywania podstawowych czynności.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz afrykańską kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny w Ghanie, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲