You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Stomatologiczny w Chinach

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Shanghai
  • Wymagania: Musisz mieć ukończony przynajmniej pierwszy rok studiów stomatologicznych. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Mieszkania
  • Minimalna długość pobytu: 4 tygodnie

Dentistry volunteers outside of their project placement in China

Będziesz pracować w szpitalu klinicznym w Szanghaju na oddziale stomatologicznym. To jeden z największych szpitali w tym liczącym 25 milionów mieszkańców mieście. Skala tego ośrodka jest więc ogromna. Spotkasz tam studentów stomatologii z całego świata. Będzie dla Ciebie niewątpliwą okazją do wymiany doświadczeń i poznania kultury pracy w międzynarodowym środowisku. Od uczestników wymaga się zaangażowania i chęci nauki, co nagradzane jest rosnącym zaufaniem kadry, a co za tym idzie – powierzaniem Ci coraz poważniejszych zadań.

Możesz sam wybrać dogodny termin swojego wyjazdu i dostosować długość pobytu. Uczestnicy naszego projektu zakwaterowani są we wspólnych apartamentach położonych w centrum miasta, niedaleko szpitala.

Niewątpliwą atrakcja wyjazdu do Chin jest wspaniałe otoczenie. Po pracy na pewno nie zabraknie Ci pomysłów na zwiedzanie, które dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń.

Twoje zadania na miejscu

W Chinach wielką wagę przykłada się do tradycji i kultywowania zwyczajów, dotyczy to także medycyny, alei i relacji uczeń – nauczyciel. Miej to na uwadze pracując ze swoim opiekunem. Na miejscu zostanie Ci bowiem przydzielony stomatolog, specjalista biegle posługujący się językiem angielskim. Będzie on zarazem Twoim mentorem i partnerem w codziennej pracy. Jeśli wykażesz się inicjatywą, ambicją i zaangażowaniem, będzie powierzał Ci coraz to trudniejsze i bardziej odpowiedzialne zadania.

Zakwaterowanie

Na miejscu zatrzymasz się w apartamencie należącym do Projects Abroad, w którym mieszkać będą również inni uczestnicy naszych projektów. To doskonała szansa, by poznać wspaniałych, młodych ludzi z całego świata i wspólnie spędzać czas wolny.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Stomatologiczny do Chin, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲