You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariaty zagraniczne zakresu Stomatologii

Start

Volunteer in Dentistry overseas with Projects Abroad

  • Twoje zadania: Wykonywanie podstawowych procedur stomatologicznych oraz obserwacja miejscowych dentystów podczas wykonywania obowiązków.
  • Wymagania: Brak wymagań w Ghanie, Indiach, Kenii, Sri Lance i Tanzanii. Wymagania edukacyjne w Kambodży, Chinach i Jamajce. Znajomość języka hiszpańskiego w Argentynie, Boliwii, Meksyku i Peru. Znajomość języka francuskiego w Togo. Uczestnicy muszą mieć co najmniej 18 lat w przypadku: Boliwii, Kambodży, Chin, Jamajki, Meksyku i Sri Lance
Informacje o projekcie

Ludzie mieszkający w wielu biedniejszych i rozwijających się krajach wciąż nie mają dostatecznej świadomości o konieczności dbania o higienę jamy ustnej. Dlatego też wolontariat zagraniczny w jednym z takich krajów może być dla Ciebie, jeśli zastanawiasz się nad zawodem dentysty, doskonałą szansą na czynne poznanie tej pracy, a także ciekawym pomysłem wakacje. Zależnie od swojego doświadczenia (które nie jest wymagane w pierwszej kolejności!) będziesz mógł poświęcić się bardziej lub mniej skomplikowanym obowiązkom. Jeżeli jesteś studentem, szukającym wakacyjnej praktyki, wybierz projekt z zakresu Stomatologii dla studentów – ten projekt jest dostępny dla wszystkich, także nieposiadających doświadczenie, wskutek czego nie będzie liczony jako konieczna do zaliczenia praktyka!

Twoje zadania

Volunteer does teeth cleanings for children in Ethiopia with Projects Abroad

Zależnie od kraju, który wybierzesz, masz szansę trafić do wielkich szpitali lub małych klinik dentystycznych. Gdziekolwiek jednak nie trafisz, możesz być pewien, że spotkasz się z odmiennymi warunkami niż te, do których nawykłeś. Pamiętaj! Traktuj poważnie swoje deklaracje i bądź punktualny – będziesz częścią zespołu!

Po godzinach spędzonych w klinice, będziesz mieć wiele czasu, by spotkać się i spędzić czas z innymi wolontariuszami, zwiedzić miasto, do którego trafiłeś i wziąć udział w wydarzeniach socjalnych, które organizujemy.

Stomatologia:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲