You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Położnictwa na Sri Lance

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Panadura, Kalutara i Colombo
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie położnictwa.
  • Instytucje: Szpitale oraz opieka objazdowa
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 4 tygodnie

Sri Lanka to jedno z najlepszych miejsc na wolontariat za granicą. Wyjątkowe krajobrazy, wspaniała pogoda przez cały rok, a także niesamowicie mili mieszkańcy to tylko cześć argumentów przemawiających za tym wyborem. Warto wspomnieć także o mnóstwie zabytków pozostawionych przez 3000 lat rozkwitu tamtejszej kultury, a także dobrze funkcjonującej infrastrukturze pozwalające zwiedzać tą wyspę w łatwy i bezpieczny sposób.

Połącz więc niezapomniane wakacje z Wolontariatem Położniczym – pomóż lokalnej społeczności i odpowiedz sobie na pytanie czy położnictwo to dziedzina, a której chciałbyś w przyszłości pracować. Zapewnimy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Volunteer works with hospital staff on a Midwifery project in Sri Lanka

Będziesz pracować w Kethumathi Women’s Hospital lub na oddziale położniczym Panadura Base Hospital. Choć ich wyposażenie odbiega nieco od standardów w Polsce, możesz być jednak pewnym, że jakość świadczonej tam opieki jest wysoka, a Ty, uczestnicząc w praktyce, będziesz tego bezpośrednim beneficjentem.

Będziesz mógł zaangażować się w wiele różnorodnych zabiegów, obserwując lokalnych specjalistów go w pracy i słuchać wykładów. Na miejscu zostanie Ci przydzielony opiekun – położnik, biegle posługujący się językiem angielskim. Będzie on zarazem Twoim mentorem i partnerem w codziennej pracy. Jeśli wykażesz się inicjatywą, ambicją i zaangażowaniem, będzie powierzał Ci coraz to trudniejsze i bardziej odpowiedzialne zadania.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej, a nasze rodziny na Sri Lance uchodzą za najlepsze spośród wszystkich krajów naszej działalności. To wyjątkowa okazja, żeby poznać buddyjską kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie pod gorącym słońcem południowej Azji.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Położnictwa na Sri Lance, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲