You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Położnictwa w Mongolii

Start
  • Miasto: Ułan Bator
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym. Musisz być studentem przynajmniej IV roku Położnictwa.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Mongolia to kraj o niezwykle bogatej historii, obejmującej czasy od chińskich dynastii aż po komunizm radziecki. Trudno sobie wyobrazić, że było to kiedyś najpotężniejsze imperium rządzące całym światem rozciągające się od Indonezji aż po Austrię. Współcześni Mogołowie, potomkowie Czyngischana, synowie i córki komunizmu, wkroczyli wraz ze swoim starożytnym państwem w XXI wiek, gdzie między odległymi klasztorami po pustynnych drogach buddyjscy kapłani jeżdżą japońskimi jeepami.

Volunteer holds a newborn baby in a hospital in Mongolia on the Midwifery project

Połącz więc przyjemne z pożytecznym i wybierz się do Mongolii – poznaj ten wyjątkowy świat i dowiedź się czy zawód położnika jest dla Ciebie. Możesz sam wybrać dogodny termin swojego wyjazdu i dostosować długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat Położniczy w Mongolii zrealizujesz w State Maternity Hospital, który zlokalizowany jest w stolicy, Ułan-Bator. To oblegana placówka przyjmująca pacjentów z całego kraju. Możesz więc być pewien, że jest dobrze wyposażona i zatrudnia najlepszych lokalnych specjalistów. Jeden z nich zostanie Twoim opiekunem merytorycznym. To on będzie wyznaczał Ci zadania oraz nadzorował Twój wolontariat.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej, a nasze rodziny w Mongolii uchodzą za najlepsze spośród wszystkich krajów naszej działalności. To wyjątkowa okazja, żeby poznać kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie na azjatyckim stepie.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Położnictwa do Mongolii, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲