Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Położnictwa w Maroko

Start
Informacje podstawowe

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

  • Miasto: Rabat
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka francuskiego lub arabskiego na poziomie średniozaawansowanym. Musisz być studentem co najmniej II roku Położnictwa.
  • Instytucje: Szpitale i kliniki
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 3 tygodnie

Volunteer consults with hospital staff on a midwifery project in Morocco

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie, poznać pracę położnika w praktyce, a przy okazji wypocząć, przechadzając się po pachnących przyprawami targach orientu, to ten wolontariat jest właśnie dla Ciebie!

Możesz sam wybrać dogodny termin swojego wyjazdu i dostosować długość pobytu. Zakwaterujemy Cię w domu lokalnej rodziny goszczącej, starannie wyselekcjonowanej przez naszych pracowników.

Twoje zadania na miejscu

W Maroko będziesz pracować w jednym z ośrodków w stolicy kraju – Rabacie, lub w mniejszym szpitalu na przedmieściach. Sam wybierzesz oddział, na którym przyjdzie Ci pracować. Pierwszy tydzień pobytu spędzisz obserwując pracę Twojego opiekuna. W miarę zaznajamiania się z trybem pracy na oddziale będziesz asystować przy badaniach oraz porodach. Ostatecznie zakres Twoich obowiązków zostanie określony przez lekarza, pod którego okiem będziesz pracować.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin wraz z innym wolontariuszem. Poznasz od podszewki kulturę lokalną oraz wolontariuszy i stażystów z całego świata.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat Położniczy do Maroko, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 71 750 90 03 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲