Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariaty zagraniczne zakresu Położnictwa

Start

Volunteer with staff at a Midwifery project placement overseas with Projects Abroad

  • Twoje zadania: Obserwacja miejscowych położnych podczas porodów i opieki poporodowej w szpitalach i klinikach oraz wykonywanie podstawowych procedur medycznych
  • Wymagania: Brak wymagań w Ghanie, Sri Lance i Tanzanii. Wymagania edukacyjne w Jamajce, Maroko, Mongolii i Senegalu. Znajomość języka hiszpańskiego w Peru. Znajomość języka francuskiego w Maroko, Senegalu i Togo. Uczestnicy muszą mieć co najmniej 18 lat w przypadku: Jamajki, Maroko i Senegalu.
Informacje o projekcie

Uczestniczenie w przyjściu na świat dziecka to wspaniałe doświadczenie, którego nie sposób zapomnieć. Biorąc udział w naszym projekcie wolontariatu zagranicznego z zakresu położnictwa w jednym z rozwijających się krajów świata, zdobędziesz to cenne doświadczenie, a także spędzisz wakacje w wartościowy i inspirujący sposób. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, możesz przystąpić jeśli jesteś w trakcie trwania studiów medycznych (choć miej na uwadze, że projekt ten nie będzie liczony jako praktyki wakacyjne), zanim się na nie wybierzesz lub nawet jeśli wiążesz swoją przyszłość z zupełnie inną dziedziną!

Położnictwo:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲