You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Pielęgniarstwa w Wietnamie

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Hanoi
  • Wymagania: Wymagana jest znajomość języka angielskiego (co najmniej) na poziomie średniozaawansowanym. Musisz być studentem któregokolwiek kierunku medycznego.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące lub mieszkania
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteer works in a hospital on the Nursing project in Vietnam

Jeżeli na studiach zainteresowałeś się chorobami tropikalnymi i chciałbyś uzyskać nową wiedzę w tym obszarze, czemu nie pojechać więc wolontariat do kraju, w którym są one codziennością – na przykład do Wietnamu?

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twoją praktykę oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

W stolicy kraju, Hanoi, są dwa szpitale, które mogą przyjąć Cię na wolontariat: Vietnam Germany Friendship Hospital oraz National hospital of Traditional Medicine (w tym drugim poznasz metody leczenia łączące zachodnie i wschodnie podejście do medycyny!) Na miejscu, zależnie od wybranej placówki, zetkniesz z wieloma chorobami, które nie występują pod naszą szerokością geograficzną.

Jeżeli masz preferencje co do obszaru swoich zainteresowań lub chciałbyś skupić się na wybranym obszarze pracy pielęgniarza/pielęgniarki, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać instytucje najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

Projects Abroad interns attend a presentation at their medical placement in Vietnam, Asia

Na miejscu czeka na Ciebie sztab wykwalifikowanych pracowników medycznych i nowi koledzy, którzy także jak i Ty, odbywać będą wolontariat w danej placówce. Jeden z lokalnych specjalistów zostanie Twoim opiekunem merytorycznym. To on będzie wyznaczał Ci zadania oraz nadzorował Twoją praktykę. W największym stopniu liczy się Twoja wiedza i doświadczenie. Równie ważne jest także Twoje zaangażowanie oraz relacje, które nawiążesz z opiekunem.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej. To wyjątkowa okazja, żeby poznać lokalną kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie pod gorącym słońcem Azji Południowo - Wschodniej.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Pielęgniarstwa do Wietnamu, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲