You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Pielęgniarstwa na Sri Lance

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Panadura, Galle and Colombo
  • Wymagania: Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie (co najmniej) średnio zaawansowanym. Musisz mieć 18 lat lub więcej. Brak wymagań merytorycznych w zakresie pielęgniarstwa.
  • Instytucje: Szpitale oraz pomoc objazdowa
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 4 tygodnie

Nursing volunteer records the blood pressure of an elderly woman in an outreach in Sri Lanka

Sri Lanka to jedno z najlepszych miejsc na wolontariat za granicą. Wyjątkowe krajobrazy, wspaniała pogoda przez cały rok, a także niesamowicie mili mieszkańcy to tylko cześć argumentów przemawiających za tym wyborem. Warto wspomnieć także o mnóstwie zabytków pozostawionych przez 3000 lat rozkwitu tamtejszej kultury, a także dobrze funkcjonującej infrastrukturze pozwalające zwiedzać tą wyspę w łatwy i bezpieczny sposób.

Połącz więc niezapomniane wakacje z Wolontariatem z Pielęgniarstwa – pomóż lokalnej społeczności i odpowiedź sobie na pytanie czy pielęgniarstwo to dziedzina, w której chciałbyś w przyszłości pracować. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych związanych z pielęgniarstwem. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Zapewnimy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

A local Sri Lankan woman gets her blood pressure checked by an intern in Sri Lanka.

Wśród wielu szpitali położonych w ośrodkach rozsianych po całej wyspie wolontariat możesz zrealizować między innymi w Panadura Base Hospital czy Kethumathi Women’s Hospital. Pełna lista jest o wiele dłuższa i jest dostępna, wraz z dokładną specyfikacją szpitali po uprzednim kontakcie, do którego zachęcamy. Cześć pobytu na Sri Lance możesz spędzić także w placówce specjalizującej się w Ayurvedzie, czyli tradycyjnej medycynie indyjskiej, która na Sri Lance jest częścią kanonu medycyny.

Będziesz mógł zaangażować się w wiele zabiegów zarówno bezpośrednio wykonując podstawowe procedury pod okiem lokalnych specjalistów, jak i obserwować ich w pracy. Jeżeli zechcesz, będzie możliwość pracy nie tylko w szpitalu. Regularnie organizowane są bowiem objazdowe punkty opieki medycznej w tych miejscowościach na prowincji, gdzie nie ma stałych placówek medycznych. Będzie więc okazja na bezpośredni kontakt z pacjentami podczas realizacji badań przesiewowych czy doraźnej pomocy.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej, a nasze rodziny na Sri Lance uchodzą za najlepsze spośród wszystkich krajów naszej działalności. To wyjątkowa okazja, żeby poznać buddyjską kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie pod gorącym słońcem południowej Azji.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Pielęgniarstwa na Sri Lance, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, , a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲