You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Pielęgniarstwa w Mongolii

Start
  • Miasto: Ułan Bator
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie pielęgniarstwa.
  • Instytucje: Szpitale i ośrodki zdrowia
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Trudno dziś sobie wyobrazić kraj o podobnych rozmiarach jakim była Mongolia za czasów Czyngis-chana. Imperium rozciągało się od Indonezji aż po Europę i dało o sobie znać również nam – Polakom. Połącz więc przyjemne z pożytecznym i wybierz się do Mongolii – poznaj ten wyjątkowy świat i dowiedź się czy pielęgniarstwo to dobry wybór na Twój przyszły zawód. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Volunteer observes staff treating a patient in a hospital on the Nursing project in Mongolia

Możesz sam wybrać dogodny termin swojego wyjazdu i dostosować długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat możesz odbyć w kilku szpitalach w stolicy - Ułan-Bator. Możesz wybrać pracę w państwowym Central Hospital, jak i w mniejszych placówkach na obrzeżach miasta. To oblegane placówki, zatem z pewnością będziesz mieć kontakt z wieloma pacjentami, często cierpiącymi na dolegliwości niespotykane w Europie.

Zapewniamy opiekę merytoryczną

Gdziekolwiek nie trafisz, będziesz mieć wybór co do oddziałów oraz specjalizacji, w których chcesz pracować. Zakres Twoich obowiązków będzie zależał od opiekuna merytorycznego, czyli lokalnego specjalisty, pod którego opieką przyjdzie Ci pracować i uczyć się. To on chętnie przekaże Ci swoją wiedzę oraz pomoże wdrożyć się w organizację pracy w lokalnej służbie zdrowia.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej, a nasze rodziny w Mongolii uchodzą za najlepsze spośród wszystkich krajów naszej działalności. To wyjątkowa okazja, żeby poznać kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie na azjatyckim stepie.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Pielęgniarstwa do Mongolii, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲