You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Pielęgniarstwa w Meksyku

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Guadalajara
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka hiszpańskiego na poziomie co najmniej podstawowym. Musisz mieć co najmniej 18 lat. Brak wymagań merytorycznych w zakresie pielęgniarstwa
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Pojedź z nami do Meksyku, przeżyj wspaniałą przygodę, pomóż i odpowiedź sobie na pytanie czy pielęgniarstwo to zawód, z którym chciałbyś związać sowią przyszłość.

Nie musisz legitymować się wcześniejszymi doświadczeniami w tej dziedzinie. Liczy się zapał, chęć do pracy, a także znajomość języka hiszpańskiego przynajmniej na poziomie podstawowym. Wyjazd taki, prócz wyjątkowych doświadczeń zawodowych, przyniesie Ci także niezapomniane przeżycia związane z obcowaniem z lokalną kulturą oraz wieloma wolontariuszami z całego świata!

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat zrealizujesz w jednym z rządowych szpitali w Guadalajarze. Samy wybierzesz oddział i specjalizacje, w których chciałbyś się zaangażować.

Szpital, z którym współpracujemy jest jednym z największych w regionie, stąd możesz być pewnym, że będziesz miał spory wybór w tej kwestii. Uczestnicy wolontariatów pielęgniarskich zazwyczaj pracują na oddziale pediatrycznym, ginekologicznym czy chirurgicznym.

Nursing volunteers in Mexico dressed in scrubs in a hospital

Warto wspomnieć, że to jeden z najlepiej wyposażonych placówek w Meksyku, który zatrudnia wysokiej klasy specjalistów. Jeden z nich zostanie Twoim opiekunem merytorycznym. To pod jego baczną opieką będziesz mógł zaangażować się w wiele różnorodnych zabiegów.

Zakwaterowanie

W Guadalajarze zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej. To wyjątkowa okazja, żeby poznać dwa światy – świat Twojego współlokatora - mieszkańca Europy, USA, czy Australii, a z drugiej lokalny świat Meksyku. To kraj katolicki, stąd wiele obyczajów będzie wyglądało znajomo. Jednak ich koloryt wynikający z temperamentu Meksykanów na pewno Cię zaskoczy. Otrzymasz więc szanse na poznanie Meksyku od strony, która nie jest dana zwykłemu turyście.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Pielęgniarstwa w Meksyku, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲