Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Pielęgniarstwa w Maroko

Start
Informacje podstawowe

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

  • Miasto: Rabat
  • Wymagania: Znajomość języka francuskiego lub arabskiego na poziomie średniozaawansowanym. Musisz być studentem Pielęgniarstwa.
  • Instytucje: Szpitale i ośrodki zdrowia
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 3 tygodnie

Wyjazd na Wolontariat z Pielęgniarstwa w Maroko to wyjątkowa przygoda. Z jednej strony będziesz mieć szanse na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych, a z drugiej poznasz ten kraj na styku dwóch kultur – arabskiej i europejskiej.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twoją praktykę oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

Nursing interns observe doctors in a hospital in Morocco

Trzy szpitale położone w stolicy Maroko - Rabacie, czekają na Ciebie, jeśli wykażesz się znajomością języka francuskiego lub arabskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, a także indeksem na kierunku studiów związanym z medycyną.

Sam wybierzesz oddział, na którym przyjedzie Ci pracować, a także termin i długość wyjazdu. W trakcie pracy w miejscowych szpitalach napotkasz pacjentów chorujących na leiszmaniozą (głównie postać skórną), gorączkę Lassa, dur brzuszny, żółtą febrę, malarię, dengę, leptospirozą, różne podtypu WZW i wiele innych. W trakcie wolontariatu możesz pracować również na innych oddziałach, między innymi na: oddziale leczenia oparzeń, onkologii, chirurgii plastycznej oraz fizjoterapii.

Na którykolwiek oddział nie trafisz, możesz liczyć na pomoc lokalnego specjalisty, który zostanie Twoim opiekunem. To on będzie przydzielał Ci obowiązki oraz nadzorował pracę.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin wraz z innym wolontariuszem. Poznasz od podszewki kulturę lokalną oraz wolontariuszy i stażystów z całego świata.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Pielęgniarstwa do Maroko, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 71 750 90 03 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲