You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Pielęgniarstwa w Kenii

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Nanyuki
  • Wymagania: Wymagana jest znajomość języka angielskiego (co najmniej) na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie pielęgniarstwa
  • Instytucje: Szpitale, klinki, domy spokojnej starości, opieka objazdowa
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Nursing interns take a picture in Kenya

Przeżyj z nami wspaniałą wakacyjną przygodę - jedź na Wolontariat z Pielęgniarstwa do Kenii i sprawdź czy jest to zawód dla Ciebie.

Połącz więc niezapomniane wakacje w Kenii z wolontariatem. Nie musisz legitymować się wcześniejszymi doświadczeniami w zakresie pielęgniarstwa.

Wyjazd taki, prócz wyjątkowych doświadczeń zawodowych, które odpowiedzą Ci na pytanie czy to praca dla Ciebie, przyniesie Ci także niezapomniane przeżycia chociażby związane z safari, na które wybiera się każdy nasz wolontariusz.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat możesz odbyć na północy w miejscowości Nanyuki położonej 200 km od stolicy Kenii - Nairobi. Współpracujemy tam zarówno z dużymi i dobrze wyposażonymi placówkami, jak i mniejszymi ośrodkami zdrowia. Miejsca te są oblegane przez pacjentów, możesz mieć zatem pewność, że zetkniesz się tam z wieloma przypadkami medycznymi, których próżno szukać w naszym kraju.

Sam wybierzesz oddział, na którym przyjedzie Ci pracować, a także termin i długość wyjazdu. Na którykolwiek oddział nie trafisz możesz liczyć na pomoc lokalnego specjalisty, który zostanie Twoim opiekunem. To on będzie przydzielał Ci obowiązki oraz nadzorował pracę.

Jeżeli zechcesz, będziesz mieć możliwość pracy nie tylko w szpitalu. Regularnie organizowane są bowiem objazdowe punkty opieki medycznej w tych miejscowościach na prowincji, gdzie nie ma stałych placówek medycznych. Będzie więc okazja na bezpośredni kontakt z pacjentami podczas realizacji badań przesiewowych czy doraźnej pomocy.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej. To wyjątkowa okazja, żeby poznać kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Pielęgniarstwa do Kenii, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲