You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariaty zagraniczne zakresu Pielęgniarstwa

Start

Volunteers working in a clinic on the Nursing project overseas

  • Twoje zadania: Wykonywanie podstawowych procedur pielęgniarskich na różnych oddziałach w szpitalach oraz obserwacja miejscowych pielęgniarek podczas wykonywania obowiązków.
  • Wymagania: Brak wymagań w Ghanie, Indiach, Kenii, Mongolii, Sri Lance i Tanzanii. Wymagania edukacyjne w Maroko, Nepalu i Senegalu. Znajomość języka hiszpańskiego w Boliwii, Meksyku i Peru. Znajomość języka francuskiego w Senegalu i Togo. Uczestnicy muszą mieć co najmniej 18 lat w przypadku: Boliwii, Jamajki, Meksyku, Maroko, Senegalu i Wietnamu.
Informacje o projekcie

Jeżeli w przeszłości podobała Ci się praca pielęgniarki (bądź pielęgniarza), gdzie najważniejsze jest niesienie pomocy osobom chorym i potrzebującym, nasz wolontariat zagraniczny z zakresu pielęgniarstwa może pomóc Ci spełnić marzenie! Niezależnie, czy dawno porzuciłeś te myśli na rzecz innej kariery zawodowej, a mimo to chciałbyś sprawdzić się w tej roli, czy też zamierzasz przed wyborem studiów medycznych zobaczyć na własne oczy, jak wygląda praca pielęgniarki i postawić się w tej roli, dzięki temu wolontariatowi na krótki czas staniesz się pracownikiem pomocy medycznej w jednym ze szpitali w krajach rozwijających się!

Twoje zadania

Intern on the Nursing project preparing medicine in a clinic abroad

Na własne oczy przekonasz się też o różnicy w jakości usług medycznych w rozwiniętych krajach Zachodu i wciąż rozwijających się, często nie mających odpowiednich środków. W szpitalach często nie ma podstawowego wyposażenia, a ilość dostępnych leków i sprzętu jest mniejsza niż być powinna. Powszechnym zjawiskiem jest też brak wystarczającej liczby personelu.

Biorąc to wszystko pod uwagę, musisz być przygotowany na to, że możesz napotkać pacjentów w zaawansowanych stadiach chorób. Jednak nie martw się, we wszystkim pomagać Ci będzie miejscowy personel – a Ty pomagać im będziesz w codziennej pomocy ich pacjentom!

Pielęgniarstwo:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲