You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Medyczny w Wietnamie

Start
Informacje podstawowe

Skończyłeś pierwszy rok studiów o charakterze medycznym i chcesz się zmierzyć z prawdziwym wyzwaniem? Zostań wolontariuszem w jednym ze szpitali w Wietnamie, by zyskać doświadczenie, jakiego nie da Ci żadna lokalna placówka! Uwaga, nie są to praktyki wakacyjne.

W Ha Noi znajdują się trzy szpitale, na których możesz sprawdzić się w roli lekarza na jednym lub kilku z wielu oddziałów, w tym:

  • medycyna wewnętrznej
  • pediatrii
  • onkologii
  • chirurgii
  • rehabilitacyjnym
  • akupunktury

A local Vietnamese doctor is assisted by a Projects Abroad medical intern

W jednym ze szpitali pomagać będziesz dzieciom z biednych rodzin cierpiącym na autyzm, na drugim, na wydziale akupunktury zyskasz niezwykle cenne doświadczenie z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji, zaś trzecia placówka może poszczycić się największym oddziałem chirurgii na północy Wietnamu. Możesz tam obserwować lekarzy i uczestniczyć w ich pracy! Twoja rola będzie początkowo polegać na obserwacji i pomaganiu personelowi w prostszych zadaniach, ale szybko będziesz miał okazję, jeśli wykażesz się zapałem, dostać bardziej odpowiedzialne zadania.

Język angielski jest coraz popularniejszy w Wietnamie, ale wciąż jego znajomość bywa różna. By ułatwić Ci porozumienie się z personelem, na początku Twojej przygody towarzyszył Ci będzie tłumacz. Będziesz miał także okazję podziękować swoim lekarzom-opiekunom za przekazywaną wiedzę pomagając im w nauce języka angielskiego!

Na miejscu zatrzymasz się w apartamencie należącym do Projects Abroad lub u lokalnej rodziny. W Wietnamie zawsze jest wielu innych wolontariuszy, którzy wyjechali na nasze projekty, to doskonała więc szansa, by poznać wspaniałych, młodych ludzi z całego świata i wspólnie spędzać czas wolny.

Dowiedź się więcej na temat celów, które przyświecają nam przy realizacji tego projektu: Plan zarządzania projektem.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲