You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Medyczny na Samoa

Start

An intern on the Medicine project in Samoa.

Zastanawiałeś się, jak wygląda opieka medyczna w krajach tropikalnych i jakie choroby trapią tamtejszą ludność? Wybierz się z nami na wolontariat medyczny na Samoa – zdobędziesz cenne doświadczenie u boku wykwalifikowanych lekarzy i dowiesz się więcej o warunkach panujących na pacyficznym archipelagu.  Żeby wziąć udział w wolontariacie, musisz mieć ukończony przynajmniej jeden rok studiów medycznych – uwaga, nie jest to projekt, który można wykonać w ramach wakacyjnej praktyki!

Pomagać będziesz lekarzom w ich pracy w szpitalach, klinikach oraz na objazdowej praktyce. Wiele z tych placówek posiada jedynie podstawowe wyposażenie, a w czasie wolontariatu z pewnością spotkasz się z przypadkami niespotykanymi w Europie – zdobywając niesamowicie cenne doświadczenie w bezpośredniej obserwacji przypadków znanych tylko z podręczników medycznych. Jeżeli wykażesz się zaangażowaniem, lekarze dadzą Ci bardziej odpowiedzialne zadania.

Do Twoich zadań należeć będzie także pomoc w badaniu i dokumentowaniu pacjentów chorych na cukrzycę i choroby krążenia. Dane, które zdobędziesz, posłużą potem w kampaniach edukacyjnych i raportach medycznych! Zatrzymasz się w domu lokalnej rodziny,. Czas wolny to doskonałą okazja na korzystanie z uroków wysp Pacyfiku i tropikalnego słońca.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲