Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat Medyczny w Etiopii

Start
Informacje podstawowe

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

Jesteś studentem czwartego lub wyższego roku medycyny? Zastanawiasz się nad odbyciem praktyki, dzięki której nabierzesz doświadczenia jako przyszły lekarz, ale nie chciałbyś po raz kolejny trafić do placówki, w której odbywałeś swoją wakacyjną praktykę? Czemu nie pojechać więc na wakacje i nie spróbować swoich sił w zupełnie innej rzeczywistości medycznej? Etiopia może Ci zapewnić to wszystko! Uwaga – nie jest to projekt praktyki wakacyjnej. Szpital nie wystawi Ci zatem potwierdzenia niezbędnego do zaliczenia wakacyjnej praktyki przez Twoja uczelnie medyczną.

Prywatna klinikaSante w stolicy kraju, Adis Abebie, z otwartymi rękami powita Cię na okres miesiąca. Na miejscu będzie potrzebna kopia Twojego CV, która pomoże personelowi szpitala znaleźć najbardziej optymalne dla Ciebie oddziały, najlepiej odpowiadające Twoim preferencjom i mogące dać Ci doświadczenie w Twojej przyszłej pracy! Dostępne na miejscu będą między innymi:

A Projects Abroad medical intern poses for a photograph with an Ethiopian doctor.

  • oddział medycyny ogólnej
  • oddział pielęgniarstwa
  • laboratorium

Będziesz miał też okazję do uczestniczenia w zabiegach transfuzji krwi i poznasz sposoby walki z AIDS w kraju, w którym przypadłość ta jest niezwykle częsta. Na miejscu możesz spodziewać się także innych przypadków chorób, często niespotykanych w Europie, dzięki czemu zyskasz niezwykle cenne doświadczenie.

Na miejscu zatrzymasz się u lokalnej rodziny, dzięki czemu będziesz miał możliwość zobaczyć jak wygląda codzienne życie w Etiopii. Możesz być też pewien, że wraz z innymi uczestnikami projektu z całego świata będziesz mógł spędzić aktywnie swój wolny czas, który pozostanie Ci po codziennych zajęciach w klinice.

Dowiedź się więcej na temat celów, które przyświecają nam przy realizacji tego projektu: Plan zarządzania projektem.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲