You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Logopedii w Wietnamie

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Wsie w okolicach Hanoi
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym. Ukończony drugi
  • Instytucje: Ośrodki rehabilitacji
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteer on the Speech Therapy project works with a child in a clinic in Vietnam

Wietnam to piękne plaże, bogactwo krajobrazów oraz wyjątkowi ludzie. Z wielu względów to także doskonałe miejsce na Wolontariat z Logopedii, szczególnie jeżeli chcesz mieć bezpośredni dostęp do pacjentów.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

W Wietnamie będziesz pracować na przedmieściach Hanoi w małych ośrodkach rehabilitacyjnych zajmujących się dzienną opieką nad dziećmi z dysfunkcyjnych rodzin. Dzieci są w nich nie tylko uczone, ale mają także dostęp do różnego rodzaju specjalistów, którzy pomagają im w rozwoju. Brakuje Logopedów i stąd pomoc wolontariuszy jest tak potrzebna. Niewystarczająca ilość lokalnych specjalistów, pod których okiem mógłbyś pracować, będzie dla Ciebie z jednej strony dużym wyzwaniem, ale z drugiej na pewno sporą szansą. Możesz bowiem liczyć na stały, bezpośredni dostęp do pacjentów. Jeżeli chcesz się zatem zmierzyć się z tym wyzwaniem, musisz spełnić wymóg ukończonych co najmniej 1 roku edukacji kierunkowej. Liczy się także Twoja chęć do pracy i nauki oraz charakter. Włożony wysiłek da Ci jednak sporo satysfakcji.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Logopedii do Wietnamu, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲