You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariaty zagraniczne zakresu Logopedii

Start
Volunteer Speech Therapy Abroad with Projects Abroad
  • Twoje zadania: Współpraca z lokalnymi logopedami lub praca indywidualna z pacjentami w ośrodkach rehabilitacyjnych dla dzieci
  • Wymagania: Wymagania edukacyjne w Ghanie, Maroko, Wietnamie. Znajomość języka francuskiego w Togo i Maroko. Uczestnicy muszą mieć co najmniej 18 lat w przypadku: Maroko i Wietnamu
Informacje o projekcie

Wolontariat zagraniczny z zakresu Logopedii może być cennym doświadczeniem w Twojej karierze zawodowej, a także ciekawym pomysłem na wakacje. Obserwowanie postępów w poprawie wad wymowy to bardzo wdzięczne i satysfakcjonujące dla każdego wolontariusza doświadczenie. Dzięki serii naszych wolontariatów zagranicznych będziesz mógł doświadczyć tego wspaniałego uczucia, pomagając zamieszkującym jeden ze słabiej rozwiniętych krajów dzieciom borykającym się z wadami wymowy. To doskonałą okazja nie tylko, be spędzić czas w regionie o odmiennej kulturze, ale także zyskać cenne doświadczenie, które może Ci pomóc w dalszej karierze – zwłaszcza, jeśli planujesz związać swoją przyszłość z pedagogiką lub szerzej, pracą z dziećmi!

Twoje zadania

Speech Therapy interns works on activities with children in Vietnam

Wybierając jeden z naszych wolontariatów z zakresu logopedii, będziesz pracować z dziećmi i osobami w wieku młodzieńczym, zmagającymi się z barierami komunikacyjnymi o podłożu mentalnym i fizycznym – najczęściej wadami wymowy. Dzięki Twojej pomocy zyskają oni większą pewność siebie, dzięki czemu łatwiej będzie im pokonać problemy i polepszyć swoje przyszłe warunki życiowe – sprawna komunikacja jest otwartą bramą do integracji z resztą społeczeństwa.

Miej na uwadze, że w wielu miejscach, w których może przyjść Ci pracować, warunki mogą być prostsze niż te, których mógłbyś się spodziewać! To doskonała szansa, by spróbować swoich sił w pracy w trudnych warunkach. Jednakże nie obawiaj się, nie będziesz sam – nasz personel oraz miejscowi, wykwalifikowani logopedzi będą Ci pomagać i doradzać, co przełoży się na sukcesy u Twoich podopiecznych!

Logopedia:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲