You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii w Togo

Start
Informacje podstawowe

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

  • Miasto: Lomé
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka francuskiego na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych z zakresu fizjoterapii
  • Instytucje: Lokalne NGO
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteer on the Physical Therapy project works with a man in a clinic in Togo

Togo przyciąga na wolontariat szczególnie osoby zainteresowane kulturą francuską. Togo to bowiem była kolonia tego kraju i miejsce, gdzie wciąż dominuję język francuski.

Z wielu względów to także doskonałe miejsce na Wolontariat z Fizjoterapii, szczególnie jeżeli chcesz pracować w miejscu, gdzie mówi się po francusku. Tamtejszy personel medyczny doskonale włada tym językiem. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych związanych z fizjoterapią. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Jeżeli chcesz się zatem sprawdzić się w trudnych warunkach, a także dowiedzieć się jak wygląda praca fizjoterapeuty w najodleglejszych zakątkach świata, pojedź razem z nami do Togo i dowiedz się, czy chcesz w przyszłości wykonywać ten ciężki zawód.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariusze pracują w ADS -p lokalnej organizacji pożytku publicznego. Jej celem działania jest świadczenie darmowej opieki medycznej dla dzieci z najbiedniejszych dzielnic stołecznego Lome.

Może mieć zatem pewność, że pracy Ci nie zabraknie. Będziesz ją wykonywać pod okiem lokalnego specjalisty, który wyznaczy Ci zadania. Togo to bardzo biedny kraju, nie spodziewaj się zatem, że placówka, do której trafisz będzie dobrze wyposażona.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej. To wyjątkowa okazja, żeby poznać kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie pod gorącym słońcem Afryki.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii do Togo, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲