You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii w Tanzanii

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Dar es Salaam
  • Wymagania: Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie Fizjoterapii.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteer with staff on a Physical Therapy placement in Tanzania

Tanzania jest znana z safari, parków narodowych i wulkanów, w tym słynnego Kilimandżaro, ale także wspaniałych krajobrazów i pięknych plaż z widokiem na Ocean Indyjski.

Połącz więc niezapomniane wakacje z Wolontariatem z Fizjoterapii – pomóż lokalnej społeczności i odpowiedz sobie na pytanie czy to dziedzina, w której chciałbyś w przyszłości pracować. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych w tej dziedzinie. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

Będziesz pracować pod okiem lokalnego specjalisty w miejscowym szpitalu na oddziale fizjoterapii. Pacjenci, z którymi będziesz mieć do czynienia to ofiary wypadków komunikacyjnych czy też pożarów. Możesz także zaangażować się w pracę w terenie, udzielając pomocy fizjoterapeutycznej pacjentom w ich domach. W każdym przypadku możesz liczyć na opiekę merytoryczną.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii do Tanzanii, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲