You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii na Sri Lance

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Panadura
  • Wymagania: Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie Fizjoterapii.
  • Instytucje: Szpitale, świetlice środowiskowe
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Volunteer treats elderly man on a physical therapy project in Sri Lanka, Asia

Sri Lanka wygląda jak łza uroniona przez Półwysep Indyjski. Ta tropikalna wyspa słynie ze wspaniałych krajobrazów, starej i bogatej kultury, wyjątkowej kuchni i niezwykle życzliwych ludzi. To także idealne miejsce na zagraniczny wolontariat, także z dziedziny Fizjoterapii.

Połącz więc niezapomniane wakacje z Wolontariatem z Fizjoterapii – pomóż lokalnej społeczności i odpowiedz sobie na pytanie czy to dziedzina, w której chciałbyś w przyszłości pracować. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych w tej dziedzinie. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twoją praktykę oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

Jeżeli zdecydujesz się na pracę w szpitalu, zostaniesz przydzielony do publicznych placówek rozlokowanych w okolicach Panadura. Choć ich wyposażenie odbiega nieco od standardów w Polsce, możesz być jednak pewnym, że jakość świadczonej tam opieki jest wysoka, a Ty, uczestnicząc w praktyce będziesz tego bezpośrednim beneficjentem. Sri Lanka to bowiem kraj bliski nam cywilizacyjnie. Możesz także pracować w jednym z ośrodków rehabilitacji dla dzieci niepełnosprawnych lub w świetlicach środowiskowych, których wychowankowie cierpią na wrodzone wady.

Jeżeli masz preferencje co do obszaru swoich zainteresowań lub chciałbyś skupić się na wybranym obszarze pracy fizjoterapeuty, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać instytucje najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

Zakwaterowanie

Zamieszkasz wraz z innym wolontariuszem u lokalnej rodziny goszczącej, a nasze rodziny na Sri Lance uchodzą za najlepsze spośród wszystkich krajów naszej działalności. To wyjątkowa okazja, żeby poznać buddyjską kulturę Twoich gospodarzy, ich wyjątkową kuchnie i codzienne życie pod gorącym słońcem południowej Azji.

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii na Sri Lance, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządzania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲