Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii na Samoa

Start
  • Miasto: Apia
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Musisz być studentem Fizjoterapii przynajmniej II roku
  • Instytucje: Centrum opieki dla dzieci niepełnosprawnych
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

A Samoan patient receives treatment from a Projects Abroad intern

Nasze lokalne biuro znajduje się w Apia. To stolica Samoa i jednocześnie największe miasto na archipelagu. Usytuowane jest na wybrzeżu wyspy Upolu, drugiej co do wielkości wyspy Samoa. Apia to małe miasteczko o wielkim uroku, w którym lokalna architektura przeplata się z ta kolonialną. Samoa kojarzą się z rajskim krajobrazami i nie każdy wie, że kraj ten według ONZ należy do grupy najsłabiej rozwiniętych państw świata. Biedniejsze obszary miast bardzo potrzebują pomocy i Ty możesz taką pomoc zaoferować.

Połącz więc niezapomniane wakacje z Wolontariatem z Fizjoterapii – pomóż lokalnej społeczności i wzbogać swoje doświadczenia zawodowe.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

A Projects Abroad Physical Therapy intern at work in Samoa.

Wybierając wolontariat w zakresie Fizjoterapii na Samoa będziesz pracował dla lokalnej organizacji Loto Taumafai or Fiamalamalama świadczącej nieodpłatną opiekę medyczną najbiedniejszym mieszkańcom regionu. Wraz z lokalnym fizjoterapeutą będziesz ćwiczył z pacjentami, a także edukować ich najbliższych.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii na Samoa, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲