You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii w Mongolii

Start
  • Miasto: Ułan Bator
  • Wymagania: Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie Fizjoterapii.
  • Instytucje: Szpitale, opieka objazdowa
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Intern on the Physical Therapy project in Mongolia does a check up on a patient

Mongolia to kraj dla poszukiwaczy przygód; kraj o niezwykle bogatej historii, obejmującej czasy od Chińskich dynastii aż po komunizm radziecki. Trudno sobie wyobrazić, że było to kiedyś najpotężniejsze imperium rządzące całym światem rozciągające się od Indonezji aż po Europę.

Połącz więc przyjemne z pożytecznym i wybierz się do Mongolii, zdobądź nową wiedzę i poznaj ten niezwykły kraj!

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twoją praktykę oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

Wolontariat zrealizujesz na oddziałach fizjoterapii w jednym z dwóch położonych w stolicy, Ułan-Bator, szpitali - Mongolian Railway Central Hospital i Andsaihan household clinic. To oblegane placówki, dlatego możesz być pewien, że pracy Ci nie zabraknie. Na miejscu zetkniesz się z wieloma przypadkami – od osób z urazami powypadkowymi, będącymi w trakcie rehabilitacji, po osoby niepełnosprawne. Jeżeli masz preferencje co do obszaru swoich zainteresowań lub chciałbyś skupić się na wybranym obszarze pracy fizjoterapeuty, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać instytucje najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii do Mongolii, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, , a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲