You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii w Meksyku

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Guadalajara
  • Wymagania: Znajomość podstaw języka hiszpańskiego. Musisz mieć co najmniej 18 lat. Brak wymagań merytorycznych w zakresie Fizjoterapii.
  • Instytucje: Szpitale oraz szkoła integracyjna
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Wyjazd na Wolontariat z Fizjoterapii w Meksyku będzie elektryzująca przygodą, szansa zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i okazją do poznania wolontariuszy z całego świata.

Guadalajara to spore, tętniące życiem miasto, z jednej strony tak bliskie nam kulturowo ze względu na chrześcijańskie korzenie żyjących tu ludzi, z drugiej bardzo odległe i przez to ciekawe i niesamowite. Połącz więc niezapomniane wakacje z Wolontariatem z Fizjoterapii – pomóż lokalnej społeczności i odpowiedz sobie na pytanie czy to dziedzina, w której chciałbyś w przyszłości pracować. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych w tej dziedzinie. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

A Mexican physical therapist supervises a Projects Abroad intern.

Na miejscu, zależnie od wybranej placówki, będziesz rehabilitować osoby z powikłaniami po wylewach lub dochodzących do siebie po przebytych operacjach.

Wolontariusze bardzo często pracują także w lokalnej szkole integracyjnej. Praca tam ma charakter bardziej indywidualny. Twoim celem będzie zwiększenie możliwości motorycznych niepełnosprawnych dzieci, a konsekwencji polepszenie jakości ich życia.

Jeżeli masz preferencje co do obszaru swoich zainteresowań lub chciałbyś skupić się na wybranym obszarze pracy fizjoterapeuty, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać instytucje najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii do Meksyku, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲