You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii w Maroko

Start
Informacje podstawowe

Ten projekt nie jest już dostępny. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o alternatywnych rozwiązaniach.

  • Miasto: Rabat
  • Wymagania: Znajomość języka francuskiego lub arabskiego na poziomie średniozaawansowanym. Musisz być studentem Fizjoterapii.
  • Instytucje: Ośrodki dziennego pobytu dla niepełnosprawnych dzieci i dorosłych
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

A Moroccan man gets his vitals checked by a Projects Abroad intern

Wyjazd na Wolontariat z Fizjoterapii w Maroko będzie wyjątkową przygodą. Z jednej strony będziesz mieć szanse na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych, a z drugiej poznasz ten kraj na styku dwóch kultur – arabskiej i europejskiej.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

Studenci fizjoterapii mogą pracować w dziennym ośrodku opieki dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 - 12 lat. Wychowankowie tego ośrodka mają różne stopnie niepełnosprawności i w związku z tym bardzo różne potrzeby. Opiekun, pod którego okiem będziesz pracować wyznaczy Ci zadania, nad którymi będziesz pracować.

Jeżeli masz preferencje co do obszaru swoich zainteresowań lub chciałbyś skupić się na wybranym obszarze pracy fizjoterapeuty, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać instytucje najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii do Maroko, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲