You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii w Ghanie

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Cape Coast
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie Fizjoterapii.
  • Instytucje: Szpitale
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Physical Therapy intern assists a man with a leg problem at a clinic in Ghana

Ghana to jeden z najpopularniejszych krajów wśród naszych stażystów i wolontariuszy. Możesz zatem spodziewać się nie tylko nowych doświadczeń medycznych, ale także dobrej zabawy z wolontariuszami z całego świata.

Połącz więc niezapomniane wakacje z Wolontariatem z Fizjoterapii – pomóż lokalnej społeczności i odpowiedz sobie na pytanie czy to jest ta dziedzina, w której chciałbyś w przyszłości pracować. Nie musisz mieć żadnych doświadczeń edukacyjnych ani zawodowych. Liczy się Twój zapał do pracy oraz nauki.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

W Cape Coast będziesz pracować w największym lokalnym szpitalu. To jeden z najnowocześniejszych szpitali w całej Ghanie, bardzo dobrze wyposażony i zatrudniający rzeszę specjalistów. Na miejscu zetkniesz się z wieloma przypadkami – od osób z urazami powypadkowymi, będącymi w trakcie rehabilitacji, po osoby niepełnosprawne. Jeżeli masz preferencje co do obszaru swoich zainteresowań lub chciałbyś skupić się na wybranym obszarze pracy fizjoterapeuty, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać instytucje najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii do Ghany, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲