You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Fizjoterapii na Filipinach

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: San Remigio
  • Wymagania: Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Musisz być studentem Fizjoterapii
  • Instytucje: Opieka objazdowa
  • Zakwaterowanie Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

Projects Abroad Medicine & Healthcare interns listen to a talk given by another intern at a placement in the Philippines, Southeast Asia.

Naszą działalność na Filipinach uruchomiliśmy w kwietniu 2013 roku. Ten wyjątkowy kraj, jako jedyny w Południowo-Wschodniej Azji, jest niemal w całości katolicki. To spuścizna po czasach kolonialnych, kiedy Filipinami rządzili Hiszpanie. Wpływy dawnych kolonizatorów są widoczne po dzień dzisiejszy w miejscowej kulturze i architekturze.

Połącz więc niezapomniane wakacje z Wolontariatem z Fizjoterapii – pomóż lokalnej społeczności i wzbogać swoje doświadczenia zawodowe.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel. Zadba także o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem.

Twoje zadania na miejscu

Wybierając wolontariat w zakresie Fizjoterapii na Filiponach będziesz pracował dla lokalnej organizacji Persons with Disability Affairs (PDAO) w San Remigio na wyspie Cebu świadczącej nieodpłatną opiekę medyczną najbiedniejszym mieszkańcom regionu. Zajmiesz się pracą w tamtejszym ośrodku rehabilitacyjnym i wraz z lokalnym fizjoterapeutą będziesz odwiedzać pacjentów w domach, ćwiczyć z nimi, a także edukować ich najbliższych.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Fizjoterapii na Filipiny, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Plan zarządania projektem

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲