You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Dietetyki w RPA

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Kapsztad
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie dietetyki
  • Instytucje: Opieka objazdowa
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 4 tygodnie

A female intern watches over a child eating bread in a South African township.

Republika Południowej Afryki jest jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo krajów w całej Afryce. Mimo to nadal pozostaje w grupie krajów z bardzo wysoką stopą bezrobocia i z dużą liczbą ludności żyjącej poniżej granicy ubóstwa. Rodzi to poważne konsekwencje, których ofiarami są zazwyczaj dzieci. Jedź więc z nami do RPA i przeciwdziałaj skutkom biedy realizując Wolontariat z Dietyki.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Wraz z lokalnymi organizacjami pomocowymi będziesz realizował kompleksowe projekty mające na celu zwiększanie świadomości społecznej na temat wpływu odpowiedniego odżywiania długość i jakość życia. Będziesz więc działać w terenie, mając stały kontakt z lokalną społecznością.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Dietetyki do RPA, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

South Africa Nutrition Management Plan

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲