You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z Dietetyki na Fidżi

Start
Informacje podstawowe
  • Miasto: Nadi
  • Wymagania: Niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Brak wymagań merytorycznych w zakresie dietetyki
  • Instytucje: Opieka objazdowa
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące
  • Minimalna długość pobytu: 2 tygodnie

A Fijian man listens to a Projects Abroad Nutrition intern at an outreach

Choć wiele osób kojarzy Fidżi z rajskimi krajobrazami południowego Pacyfiku, mało kto wie, że za fasadą luksusowych hoteli duża cześć tego wielokulturowego społeczeństwa żyje w biedzie i potrzebuje pomocy. Ze względu na fakt, że okres wegetacji na Fidżi trwa cały rok, praktycznie nie występuję tam problem niedożywienia. Problemem jest natomiast otyłość oraz choroby wywoływane poprzez niezdrowy tryb życia: cukrzyca, udary, czy alkoholizm, które ze zdwojoną siłą szerzą się wśród najbiedniejszych. Oprócz wrażeń czysto estetycznych czekają na Ciebie zatem także konkretne wyzwania zawodowe.

Ty wybierasz termin wyjazdu oraz długość pobytu. My zaś zapewniamy Ci opiekę merytoryczną w instytucji, w której przyjdzie Ci realizować Twój wolontariat oraz pewność, że będziesz pracować tam, gdzie ustalono przed wyjazdem. Zadba o to nasz lokalny personel.

Twoje zadania na miejscu

Nutrition project intern checks the health of locals in an effort to educate on the importance of healthy living

Jeśli zdecydujesz się zrobić Wolontariat z Dietetyki na Fidżi, pracować będziesz na przedmieściach Nadi. Będą to dzielnice Saravi, Nakavu, lub Navakai. Wraz z lokalnymi organizacjami pomocowymi będziesz realizował kompleksowe projekty mające na celu zwiększanie świadomości społecznej na temat wpływu odpowiedniego odżywiania długość i jakość życia. Będziesz więc działać w terenie, mając stały kontakt z lokalną społecznością.

Zakwaterowanie

Nasz lokalny personel zadba o Twoje zakwaterowanie, wyżywienie i całą logistykę związaną z Twoim pobytem. Będziesz zakwaterowany w domach lokalnych rodzin. Dzięki mieszkaniu z rodziną poznasz lokalną kulturę od podszewki – taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Co zrobić żeby wyjechać

Jeżeli chcesz wyjechać na Wolontariat z Dietetyki na Fidżi, zgłoś się do nas telefonicznie pod numerem: 22 292 22 07 lub mailowo na adres: info@projects-abroad.pl, a otrzymasz więcej informacji o tym wolontariacie.

Fiji Nutrition Management Plan

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲