You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariaty zagraniczne zakresu Dietetyki

Start

Volunteers work in local villages on the Nursing project overseas

  • Twoje zadania: Współpraca z lokalnymi dietetykami oraz realizacja programów edukacyjnych w ośrodkach rehabilitacyjnych dla dzieci
  • Wymagania: Brak wymagań na Fidżi i RPA. Znajomość języka hiszpańskiego w Bolwii i Peru. Uczestnicy muszą mieć co najmniej 18 lat w przypadku: Samoa
Informacje o projekcie

Wolontariat zagraniczny z zakresu Dietetyki może być cennym doświadczeniem w Twojej przyszłej karierze zawodowej, a także ciekawym pomysłem na wakacje. Wybierając wolontariaty realizowane w biednych, często zmagających się z problemem głodu lub niedożywienia krajach, z pierwszej ręki będziesz mógł poznać problemy trapiące ich mieszkańców (często bardzo odmienne od tych, do których nawykłeś), a także poznać ich kulturę.

Twoje zadania

Interns on the Nutrition project in Peru do outreach work in a rural farming community

Do Twoich zadań, u boku profesjonalistów, należeć będzie przeprowadzanie programów edukacyjnych z zakresu promocji zdrowego żywienia, diety i dbania o stan zdrowia (dostosowane do realiów panujących w państwie, do którego wyruszysz). Jednym z ważnych elementów będą programy przeznaczone dla matek i dzieci żyjących w obszarach ubóstwa. Często mają oni dostęp do bardzo ograniczonego wyboru żywności. Pomagając organizacjom pozarządowym, możesz pomóc poprawić jakość życia najbardziej potrzebujących.

Bądź przygotowany na niejednokrotnie smutne i szokujące widoki – realia życia w państwach, w których głód bywa codziennością są rudne i doprowadzają do sytuacji skrajnej nędzy i wygłodzenia.

Sprawdź gdzie możesz wyjechać:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲