You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Wolontariat z pomocy społecznej na Samoa

Start

Projects Abroad Samoa volunteers run games for small children

Chciałbyś wiedzieć, jak wygląda codzienne życie na jednej z wysp Pacyfiku, które kojarzą się na co dzień ze zdjęciami palm w folderach turystycznych i tropikalnym słońcem? Wybierz się z nami na Samoa, by zobaczyć, jak żyją ludzie mieszkający tam od dziecka i pomóc społeczności w zwalczaniu problemów, z którymi się borykają!

Mieszkańcy Samoa to niezwykle kontaktowi ludzie, z którymi szybko złapiesz wspólny język – przyczynić się do tego może Twój udział w nauczaniu języka angielskiego w lokalnej szkole! Dzięki temu szybko staniesz się częścią społeczności i będziesz traktowany jak „swój”. Nauczysz się śpiewać i tańczyć jak Samoańczyk, a także poznasz podstawy języka mieszkańców wyspy!

Popołudniami możesz uczestniczyć w szeregu innych zajęć, takich jak zajęcia z dramy, ogrodnictwo, ćwiczenia fizyczne – wraz z innymi mieszkańcami rajskiej wyspy. To także doskonała chwila, by zrobić coś, co przyniesie korzyść lokalnej społeczności – czy to pielęgnacja szkółki warzywnej, propozycja diety lub projekt zdrowego żywienia.

Dzięki zamieszkaniu u lokalnej rodziny szybko wdrożysz się w samoańskie życie i staniesz się jednym z mieszkańców wyspy. Poznasz panujące tam zwyczaje i aktywnie będziesz brał w nich udział! Wioski położone są na głównej wyspie archipelagu, Upolu, w odległości około godziny drogi od stolicy, Apii.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲