Feedback
You seem interested in our projects! Care to tell us more?
I'd be happy to! Not right now, thanks.

You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Pomoc społeczności lokalnej na Samoa

Start

Projects Abroad Samoa volunteers run games for small children

Chciałbyś wiedzieć, jak wygląda codzienne życie na jednej z wysp Pacyfiku, które kojarzą się na co dzień ze zdjęciami palm w folderach turystycznych i tropikalnym słońcem? Wybierz się z nami na Samoa, by zobaczyć, jak żyją ludzie mieszkający tam od dziecka i pomóc społeczności w zwalczaniu problemów, z którymi się borykają!

Mieszkańcy Samoa to niezwykle kontaktowi ludzie, z którymi szybko złapiesz wspólny język – przyczynić się do tego może Twój udział w nauczaniu języka angielskiego w lokalnej szkole! Dzięki temu szybko staniesz się częścią społeczności i będziesz traktowany jak „swój”. Nauczysz się śpiewać i tańczyć jak Samoańczyk, a także poznasz podstawy języka mieszkańców wyspy!

Popołudniami możesz uczestniczyć w szeregu innych zajęć, takich jak zajęcia z dramy, ogrodnictwo, ćwiczenia fizyczne – wraz z innymi mieszkańcami rajskiej wyspy. To także doskonała chwila, by zrobić coś, co przyniesie korzyść lokalnej społeczności – czy to pielęgnacja szkółki warzywnej, propozycja diety lub projekt zdrowego żywienia.

Dzięki zamieszkaniu u lokalnej rodziny szybko wdrożysz się w samoańskie życie i staniesz się jednym z mieszkańców wyspy. Poznasz panujące tam zwyczaje i aktywnie będziesz brał w nich udział! Wioski położone są na głównej wyspie archipelagu, Upolu, w odległości około godziny drogi od stolicy, Apii.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲