You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi na Sri Lance
Grupowy wolontariat dla studentów

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 14 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
Turnusy
zimowe 2 - tygodniowe
  • 01 grudzień 2019 - 14 grudzień 2019

  • Lokalizacja: Negombo, Moratuwa, Panadura, Wadduwa, Kalutara
  • Typ placówki: Centra opieki nad dziećmi, przedszkola, sierocińce
  • Zakwaterowanie: Rodziny goszczące

Wolontariuszka pozuje do zdjęcia razem z podopiecznymi podczas wolontariatu grupowego dla dorosłych.

Sri Lanka – kraj herbaty, tropikalnych plaż i dzikich rezerwatów. Oczarowuje pięknem z jednej strony, zaś z drugiej zdumiewa ubóstwem. W trakcie dwutygodniowego wolontariatu będziesz mieć okazję nie tylko by dowiedzieć się z jakimi problemami borykają się mieszkańcy wyspy, ale także pomóc w rozwiązaniu części z nich. Zwłaszcza tym najmłodszym, przebywającym w świetlicach środowiskowych i domach opieki.

W czasie dwutygodniowego pobytu zaangażujesz się w organizację gier, zabaw i warsztatów dla dzieci. Dzięki Tobie będą mogły rozwinąć umiejętności plastyczne albo muzyczne, nauczą się języka angielskiego lub majsterkowania. Pamiętaj, że nauka poprzez zabawę przynosi najlepsze efekty. Zaktywizuj więc swoich podopiecznych i spraw, aby na ich twarzach zagościł uśmiech.

W czasie pobytu na wyspie zatrzymasz się w domu cejlońskiej rodziny goszczącej, dzięki czemu poznasz lokalną kulturę. Zasmakujesz w tutejszej kuchni, którą według mieszkańców powinno się kosztować palcami, ponieważ tylko w ten sposób jest się w stanie poczuć prawdziwy smak potraw. Ponadto, dowiesz się z pierwszej ręki co warto zwiedzić podczas weekendu.

Czym są grupowe wolontariaty dla studentów?

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲