You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Grupowy wolontariat dla studentów, czyli co?

Martwisz się o formalności? Pomożemy Ci w ich załatwieniu. Na Twoje życzenie zarezerwujemy bilety lotnicze – jeśli chcesz, możesz polecieć razem z innymi wolontariuszami – odbierzemy Cię z lotniska, pomożemy Ci z bagażem, zakwaterujemy u jednej z miejscowych rodzin goszczących, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo w trakcie podróży i na miejscu odbywania projektu, zapewnimy też transport oraz weekendowe rozrywki. Na miejscu będziemy do Twojej dyspozycji przez całą dobę.

Co będę robić w trakcie wolontariatu?

Twoje obowiązki jako wolontariusza będą różnić się w zależności od charakteru wybranego przez Ciebie projektu oraz kraju, do którego pojedziesz. O bezpieczeństwo i opiekę merytoryczną zadbają lokalni specjaliści pełniący funkcję koordynatorów.

W harmonogramie każdego projektu przewidzieliśmy dla Ciebie liczne atrakcje, takie jak gry i zabawy integracyjne oraz weekendowe wycieczki krajoznawcze, które pozwolą Ci poznać egzotyczne piękno odwiedzanego kraju.

Co jest wliczone w cenę?

Twój pierwszy wolontariat na pewno będzie ekscytującym przeżyciem, zwłaszcza w połączeniu z wyjazdem do tak odległego kraju. Chcemy byś czuł się jak najlepiej dlatego we wszystkim Ci pomożemy. W cenę wliczone jest pełne wyżywienie, zakwaterowanie, lokalny transport, darowizny i materiały na rzecz miejsca, w którym odbędziesz wolontariat, całodobowa pomoc naszego lokalnego personelu, a także zabawy grupowe i weekendowe wycieczki.

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲