You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Grupowy wolontariat
dla osób starszych za granicą 50+

Grupowy wolontariat dla osób starszych w wykonaniu Polaków za granicą

Wolontariat za granicą dla dorosłych to idealna propozycja dla każdego kto chce doświadczyć życia w najbardziej odległych zakątkach świata, a przy tym nieść pomoc potrzebującym. Organizujemy szereg zorganizowanych wolontariatów dla dorosłych, zaplanowanych z wyprzedzeniem, podczas których współpracuje się z wolontariuszami w podobnym do siebie wieku. Pozwalają one zanurzyć się w kulturze odwiedzanego kraju, pomagając jednocześnie społecznościom znajdującym się w gorszych sytuacjach.

Poznaj szczegóły organizacyjne Wolontariatów grupowych dla dorosłych 50+

Starsi wolontariusze mają bogaty bagaż doświadczeń i posiadają cenne życiowe umiejętności, które są bardzo potrzebne w miejscach, w których prowadzimy wolontariaty.

Nie ważne czy jesteś na emeryturze, robisz przerwę w karierze, czy po prostu poszukujesz czegoś wyjątkowego. Te specjalnie zaprojektowane wolontariaty są wspaniałym sposobem na osiągnięcie osobistego rozwoju i cieszenie się podróżowaniem oraz odwiedzaniem najbardziej odległych zakątków świata.

Jako dorosły wolontariusz masz wybór. Możesz wziąć udział w poniższych wolontariatach grupowych lub w klasycznych wolontariatach indywidualnych dostępnych dla os wieku 16-75 lat. Tylko od Ciebie zależy na jaki typ wolontariatu się zdecydujesz.

Sprawdź gdzie możesz wyjechać:

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲