You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Piłka nożna w Ghanie
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019

Spędź dwa tygodnie wakacji w oszałamiającej widokami Afryce Zachodniej! Wykorzystaj swoje zdolności sportowe i pomóż rozwijać nowe umiejętności tutejszych dzieci w ramach naszego projektu sportowego w Ghanie. Piłka nożna należy bowiem do jednych z najpopularniejszych tu sportów! Flagi klubów piłkarskich na samochodach, naklejki na taksówkach, mieszkańcy ubrani w koszulki piłkarskie i dzieci kopiące piłkę na ulicy - to codzienny widok na miejscowych ulicach. Będziesz miał możliwość pracować w naszej placówce sportowej w Akrze u boku lokalnego trenera, ucząc się nie tylko trudnej sztuki przewodzenia zespołowi, ale i prezentowania swoich umiejętności.

Teen volunteer coached students at a school on a Sports project in Ghana

Przygotowanie dzieci do lokalnego meczu, który będziesz miał okazję również sędziować, to doskonały sprawdzian Twoich umiejętności trenerskich. Pracując z dziećmi, będziesz rozwijać ich umiejętności i wiarę w siebie oraz pogłębiać ich miłość do tego sportu. Praca ta przyniesie Ci wiele satysfakcji i radości, gdy będziesz mógł obserwować postępy swoich podopiecznych.

Także weekend przyniesie Ci wiele niespodzianek! Wraz z pozostałymi wolontariuszami i pracownikami lokalnego biura wybierzemy się do Cape Coast - słynnego fortu niewolniczego, a także do Parku Narodowego Kakum, po którym będziesz poruszać się na zawieszonych wysoko między koronami drzew pomostach. Poznawaniu kultury i widoków Ghany sprzyjać będzie również czas wolny, którego nie będzie Ci tu brakować. Czas ten będzie doskonałą okazją do zapoznawania się z innymi wolontariuszami i wymiany z nimi swoich doświadczeń- będzie to dla Ciebie niezwykłym doświadczeniem, ponieważ większość z nich pochodzić będzie z krajów odległych od Polski. Pobyt w Ghanie będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie tym projekcie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, prosimy o kontakt. Prześlemy Ci scenariusz, według którego program ten będzie realizowany.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲