You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Prawo i Biznes w Chinach
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 14 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019

Dla każdego, kto rozważa karierę prawnika, udział w naszym programie jest wyjątkową szansą na zdobycie pierwszych doświadczeń związanych z wymarzonym zawodem. W ramach projektu będziesz zdobywał je w międzynarodowej kancelarii prawnej. Odbędziesz tam krótkie szkolenie na temat systemu prawnego w Chinach od swojego przełożonego, który doskonale posługuje się językiem angielskim i chętnie odpowie na wszelkie Twoje pytania.

A group of Law & Business volunteers after a meeting with local businessmen in China

Podczas dwutygodniowego pobytu zdobędziesz obszerną wiedzę na temat prawodawstwa w Chinach, obejmującą całe spektrum prawa handlowego i korporacyjnego - to bardzo istotna wiedza, zwłaszcza z punktu widzenia współczesnej gospodarki światowej. Do Twoich obowiązków należeć będzie badanie różnorodnych kwestii prawnych, korekta dokumentów oraz porównywanie chińskiego i europejskiego systemu prawnego. Uczestnicy projektu będą zakwaterowani w hostelu.

Żadna wizyta w Chinach nie może obyć się bez wycieczek po tym fascynującym kraju. Wraz z innymi uczestnikami projektu zwiedzisz sanktuarium pand oraz Górę Qinhcheng - turystycznego symbolu Chengdu. Odwiedzisz także Leshan Giant Budda - 71 metrowy posąg Buddy, wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Również czas wolny przeznaczony będzie na poznawanie tutejszych okolic.

Pobyt w Chinach będzie dla Ciebie nie tylko bardzo cennym na przyszłość doświadczeniem i wyjątkową przygodą, ale również możliwością poznania rówieśników pochodzących z czasem bardzo odmiennych kultur. To wyjątkowa lekcja trudnej sztuki tolerancji i nauki pracy w międzynarodowym środowisku. Dlatego nie zwlekaj i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty!

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie tym projekcie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, prosimy o kontakt. Prześlemy Ci scenariusz, według którego program ten będzie realizowany.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲