You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Pomocy społeczna na Samoa
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 14 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019

  • LOKACJA: Wioska Fasito'o Tai na wyspie Upolu
  • MIEJSCE I TYP DZIAŁAŃ: Uczestniczenie w projektach edukacyjnych i społecznych
  • MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Rodziny goszczące

Polska wolontariuszka bawi się z dziećmi w loklanym przedszkolu na Samoa.

Jeśli marzyłeś kiedyś o tym, aby poznać inny kraj nie jako zwykły turysta, ale członek społeczności lokalnej, masz ku temu świetną okazję. Możesz zostać wolontariuszem Projects Abroad i wziąć udział w młodzieżowym projekcie pomocy mieszkańcom Samoa. Zamieszkasz w wiosce Fasito’o Tai na wyspie Upolu, gdzie zakwaterujemy Cię, u jednej z lokalnych rodzin goszczących, abyś poczuł się częścią samoańskiej wspólnoty.

Rano będziesz uczył miejscowe dzieci ze szkoły podstawowej. Popołudniami poprowadzisz kursy języka angielskiego albo warsztaty np. teatralne czy kulinarne, w trakcie których podzielisz się z miejscowymi swoimi zainteresowaniami. Wieczorami natomiast, podobnie jak w każdy weekend, będziesz mógł odkrywać atrakcje Samoa razem z innymi wolontariuszami uczestniczącymi w projekcie.

Pobyt na wyspie, zaangażowanie w pracę z jej mieszkańcami oraz uczestnictwo w ich codziennym życiu, pełnym trosk, ale także wielu radości, da Ci nie tylko dużo satysfakcji, ale pozwoli też zintegrować się z miejscowymi, dzięki czemu Twoja podróż na Samoa nie będzie tylko wycieczką i zapisze się w Twojej pamięci jako wyjątkowe doświadczenie.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲