You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Pomoc społeczna na Fidżi
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
Turnusy
letnie 3 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
Turnusy
zimowe 2 - tygodniowe
  • 08 grudzień 2019 - 21 grudzień 2019

Fijian children participate in an arts and crafts activity with teenage Projects Abroad volunteers

Wolontariat społeczny na Fidżi realizowany jest w Nadi – trzecim co do wielkości mieście tego wyspiarskiego kraju. Nasze lokalne biuro współpracuje z kilkoma świetlicami środowiskowymi, w których projekt ten jest realizowany. W zależności od Twoich zainteresowań i umiejętności będziesz pomagać w zajęciach edukacyjnych prowadzonych z wychowankami tych placówek. Twoim zadaniem będzie stymulowanie rozwoju podopiecznych oraz zapewnienie im tak ważnego dla najmłodszych ciepła i miłości. W godzinach popołudniowych będziesz zaangażowany w drobne prace renowacyjne, mające na celu upiększenie wnętrz, w których mieszkają dzieci. Wolontariusze biorący udział w projekcie będą pracować pod kontrolą profesjonalnych opiekunów zatrudnionych w świetlicach środowiskowych, a także pracowników lokalnego biura Projects Abroad. Wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami zakwaterowani będą w lokalnym hostelu, co doskonale sprzyjać będzie integracji wolontariuszy.

Udział w projekcie wolontariatu społecznego na Fidżi to doskonała szkoła szlifująca szereg umiejętności i "miękkich" cech charakteru. Uczestnicy nauczą się, jak pracować w grupie złożonej z ludzi pochodzących ze wszystkich stron świata oraz zobaczą, jak różnorodny jest współczesny świat, poszerzając tym samym swoje horyzonty myślowe i ucząc się tolerancji.

Weekend będzie czasem poznawania uroków, jakie kryje w sobie Fidżi. Pomogą Ci w tym liczne wycieczki po tych bajecznie kolorowych wyspach. W trakcie jednej z nich zabierzemy Cię m.in. na najpiękniejszą lokalną plażę nad turkusowym Pacyfikiem, na której będziemy bawić się do białego rana.

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie tym projekcie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, prosimy o kontakt. Prześlemy Ci scenariusz, według którego program ten będzie realizowany.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲