You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad pandami w Chinach
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Daty będą znane wkrótce!

Panda at an animal sanctuary where High School Special Animal Care volunteers work during school breaks

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z dziećmi oraz opieką nad pandami w tajemniczych Chinach, nasz projekt jest właśnie dla Ciebie!

Podczas pierwszego tygodnia będziesz miał unikalną możliwość pracować z jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na świecie – Pandą Wielką w Dujiangyan Research Base of Giant Panda Breeding. Będziesz włączony w przygotowywanie jedzenia dla pand, sprzątanie obiektów, w których żyją zwierzęta, oraz obserwację ich zachowań.

W drugim tygodniu trwania programu będziesz pracował w ośrodku opieki dla dzieci w Chengdu, jednym z najnowocześniejszych miast Chin. Do Twoich zadań należeć będzie m.in. zabawa z najmłodszymi i pomoc im w codziennych obowiązkach szkolnych. Będzie to dla Ciebie nie tylko doskonała okazja do przyjrzenia się bliżej chińskim zwyczajom, ale też rozwoju tak potrzebnych obecnie umiejętności społecznych.

High School Special volunteer plays games with school girls on an Animal Care project in China

Podczas tygodnia w Dujiangyan Research Base of Giant Panda Breeding będziesz mieszkał w lokalnym pensjonacie, natomiast w czasie drugiego tygodnia będziesz przebywał w specjalnie wynajętym apartamencie w Chengdu.

Weekend natomiast będzie czasem, w którym wraz z pozostałymi uczestnikami projektu zwiedzimy starożytny system irygacyjny Du Jiang Yan oraz przyjrzymy się z bliska posągowi Buddy niedaleko miast Leshan lub spędzimy czas, zwiedzając piękne okolice Chengdu i pobliskich miasteczek.

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie w tym programie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, zgłoś się do nas! Prześlemy Ci scenariusz, według którego projekt ten będzie realizowany.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲