You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi w Wietnamie
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 14 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019

Jeżeli lubisz pomagać innym ludziom i fascynuje Cię kultura azjatycka, projekt ten jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Wolontariat społeczny w Wietnamie polegać będzie na pracach renowacyjnych jednej z tutejszych placówek opiekuńczych oraz opiece nad jej wychowankami. Choć Twój czas w Hanoi (w którym program ten będzie realizowany) jest stosunkowo krótki, wypełni go mnóstwo zajęć, które pozwolą Ci poznać tak odmienną od naszej kulturę oraz mieć swój wkład w poprawę jakości życia lokalnej społeczności.

Vietnamese children enjoy their meal with two Care volunteers.

Będziesz pracować wraz z innymi - pochodzącymi z wielu stron świata - wolontariuszami, pomagając najmłodszym w prowadzeniu lekcji, organizując kurs rękodzieła czy aktywnie spędzając z nimi czas na świeżym powietrzu - wszystko zależy od Twoich zainteresowań i wyobraźni! Część czasu zajmie Ci również pomoc w drobnych pracach renowacyjnych, mających na celu upiększenie placówki, takich jak malowanie ścian, czy dekorowanie wnętrz. Wdzięczność na twarzy maluchów i personelu będzie ogromna.

Weekend będzie czasem nie tylko odpoczynku i integracji z pozostałymi uczestnikami projektu, ale i poznawaniem Wietnamu- jego krajobrazów, smaków czy gościnnych mieszkańców. Kraj ten, choć ubogi, swoją kulturą i oszałamiającymi widokami zafascynować może niejednego. Może wśród nich będziesz i Ty?

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie w tym programie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, zgłoś się do nas! Prześlemy Ci scenariusz, według którego projekt ten będzie realizowany.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲