You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi na Sri Lance 
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 16 czerwiec 2019 - 29 czerwiec 2019
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
Turnusy
letnie 3 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
Turnusy
letnie 4 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
Turnusy
zimowe 2 - tygodniowe
  • 01 grudzień 2019 - 14 grudzień 2019

Program realizowany jest w kilku małych miejscowościach wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Sri Lanki - malowniczej wyspy położonej nad Oceanem Indyjskim. Uczestnicy będą pracować tam w domach dziennego pobytu dla dzieci oraz tutejszych przedszkolach. Jeżeli lubisz opiekować się dziećmi, wolontariat na Sri Lance przyniesie Ci wiele radości.

Do Twoich zadań w godzinach porannych należeć będzie m.in. pomoc najmłodszym w nauce alfabetu i podstawowych działań matematycznych. Godziny popołudniowe natomiast będą doskonałym czasem do wspólnego odrabiania lekcji, wesołej zabawy, w której sporty i gry zależne będą od Twojej inwencji, czy indywidualnego czytania bajek z dziećmi. Będziesz zaskoczony, jak łatwo wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych - praca ta przyniesie Ci wiele satysfakcji i spełnienia.

Care & Community in Sri Lanka volunteers help with renovation at their placement.

Źródłem wiedzy o kulturze i zwyczajach mieszkańców Sri Lanki będą nie tylko najmłodsi, z którymi będziesz spędzał wiele czasu, ale i miejscowe rodziny, które gościć Cię będą w czasie pobytu na wyspie. Dzięki ich serdeczności i opiece z łatwością odnajdziesz się na nieznanej Ci dotychczas wyspie.

W zależności od pogody w czasie weekendu, zabierzemy Cię na jedną z najpiękniejszych plaż w tym regionie - Unuwatuna, na której będziemy bawić się, opalać się na gorących piaskach, czy rywalizować w różnego rodzaju sportach wodnych, lub do pradawnego miasta Kandy, w którym przechowywany jest... ząb Buddy. Wybierzemy się także do Galle - byłego holenderskiego fortu na południowym cyplu wyspy.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym programem i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, zgłoś się do nas. Prześlemy Ci dokładny plan wolontariatu na Sri Lance oraz pomożemy załatwić wszelkie formalności.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲