You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi na Samoa
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Daty będą znane wkrótce!
  • Lokacja: Apia i wioski na wyspie Upolu
  • Miejsce i typ działań: Uczestniczenie w projektach edukacyjnych i programach szkolnych
  • Miejsce zamieszkania: Rodziny goszczące

Projects Abroad volunteers work on a project with primary school students at a school in Apia, Samoa

Zobacz, jak wygląda codzienne życie na Wyspach Samoa – dołącz do naszego projektu dla młodzieży z zakresu opieki nad dziećmi! Pomóż w wychowaniu i edukacji miejscowych najmłodszych, pracując nad projektami, których celem jest polepszenie warunków życia nie tylko dzieci, ale wszystkich mieszkańców lokalnej społeczności.

W czasie trwania projektu podasz pomocną dłoń nauczycielom w przedszkolach, pomagając w opiece i nauce ich podopiecznych. Jeśli masz jakąś pasję, umiejętności lub zdolności, które uważasz, że mogą przydać się w czasie projektu (takie jak między innymi zdolności manualne, muzyczne, wokalne czy sportowe), skontaktuj się z nami – postaramy się zorganizować dla Ciebie zajęcia, dzięki którym będziesz w stanie możliwie pełnie wykorzystać swoje zdolności!

Praca z dziećmi to nie koniec Twoich działań wśród lokalnej społeczności, w które się zaangażujesz. Zamieszkasz w domu jednej z lokalnych rodzin oraz będziesz zaangażowany w życie społeczne wioski, od spotkań społeczności, przez spotkania z przewodniczącym społeczności lokalnej, po udział w świętach i wydarzeniach kulturowych. Zaangażujesz się także w trwające projekty, takie jak naprawa i konserwacja budynków oraz udział w lokalnej grupie teatralnej.

W czasie weekendów zwiedzisz wyspę, zwłaszcza jej wybrzeża, poznając to, z czego słynie Samoa – pięknych, rajskich widoków!

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲