You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi w Ekwadorze
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Daty będą znane wkrótce!

Projects Abroad High School Special volunteers do some renovation work at a kindergarten in Ecuador.

W projekcie z zakresu opieki nad dziećmi na wyspie San Cristobal na ekwadorskich Wyspach Galapagos, nie tylko spędzisz niezapomniane dwa tygodnie w mirze miłym towarzystwie swoich podopiecznych z przedszkola, ale także będziesz mieć okazję zwiedzić jeden z jak ciekawszych ekosystemów świata, pełen zwierząt niespotykanych nigdzie indziej, do tego bogaty w zapierające dech w piersiach widoki! Czy możesz wymarzyć sobie lepszy sposób na spędzenie wakacji?

Gry i zabawy edukacyjne, a także nauka języka angielskiego, są dla dzieci w wieku przedszkolnym niezwykle ważne dla ich dalszego rozwoju. Pomagać będziesz lokalnym opiekunom przygotowywać takie zajęcia i asystować w ich przeprowadzaniu! Będziesz mógł także pozostawić po sobie trwały, namacalny ślad w budynku przedszkola – pomożesz w odnowieniu i odmalowaniu ścian placówki wspólnie ze swoimi podopiecznymi! Wspólnie będziecie także uczestniczyć akcji sprzątania plaży.

Pobyt na Galapagos to także doskonałą okazja, by nauczyć się lub podszlifować swój język hiszpański. Mieszkanie przez ten czas z jedną z lokalnych rodzin może w tym znacząco pomóc. Podczas weekendu kończącego pierwszy tydzień pobytu, wraz z innymi wolontariuszami udasz się na sąsiednie wyspy, by na własne oczy oglądać cuda Wysp Galapagos.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲