You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Opieka nad dziećmi & Ochrona środowiska Wysp Galapagos
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019

Two local children participate in a creative activity with a volunteer at a care center in Ecuador

Spędź niezapomniane dwa tygodnie na pełnych endemicznych stworzeń Wyspach Galapagos, podczas których nie tylko nacieszysz oczy egzotycznymi widokami, ale także przyczynisz się do ochrony tego unikalnego ekosystemu, a także spędzisz trochę czasu z dziećmi z lokalnej społeczności. Dzieląc swój czas na te dwa zadania, będziesz mógł sprawdzić swoje siły przy wykonywaniu szeregu fascynujących czynności;

Young High School Special volunteers provide food for wildlife in Ecuador

W zakresie ochrony środowiska, pomożesz w jednym z wielu trwających aktualnie projektów mających na celu ochronę zagrożonych wyginięciem zwierząt występujących jedynie na wulkanicznym archipelagu – w szczególności żółwi olbrzymich i lwów morskich. Do zadań tych należeć mogą prace nad przywracaniem naturalnego stanu ekosystemu, obserwacja lwów morskich i legwanów morskich, a także populacji ptaków obficie zasiedlających Galapagos. Prócz tego, brać będziesz też udział w przeprowadzaniu kampanii uświadamiających o konieczności dbania warunki naturalne oraz w akcjach czyszczenia plaż.

W drugim tygodniu czekają na Ciebie projekty w letnim obozie dla dzieci w Puerto Baquerizo Moreno. Pomożesz tam w przeprowadzaniu zajęć edukacyjnych dla najmłodszych i będziesz mógł pouczyć dzieci języka angielskiego.

Pobyt na Galapagos to także doskonałą okazja, by nauczyć się lub podszlifować swój język hiszpański. Mieszkanie przez ten czas z jedną z lokalnych rodzin może w tym znacząco pomóc.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲