You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Projekt ochrony suchych lasów tropikalnych w Kostaryce
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 14 lipiec 2019 - 27 lipiec 2019
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019

Jeśli chciałbyś zobaczyć z bliska, jak wygląda dżungla oraz poznać kryjące się w niej tajemnice, oferta ta adresowana jest właśnie dla Ciebie! Projekt będzie mieć miejsce w, zdaniem wielu, jednym z najpiękniejszych krajów świata. Turystów przyciągają do niego nie tylko bajecznie kolorowe plaże i lokalne atrakcje, ale też fakt, że Kostaryka należy do najbardziej stabilnych i rozwiniętych krajów Ameryki Środkowej.

Projects Abroad volunteer plants a sapling with local staff member in the camping area of Barra Honda National Park, Costa Rica

W ramach projektu ochrony środowiska uczestnicy pracować będą w jednym z parków narodowych Kostaryki. W roku 2014 był to Park Narodowy Diria oraz Park Narodowy Barra Honda, położone około dwóch godzin jazdy samochodem od Liberii. Podczas trwania projektu weźmiesz udział w pracach związanych z zalesianiem, badaniem ssaków, motyli i nietoperzy, malowaniem budynków i odnawianiem szlaków. Niezwykła natura Kostaryki stanie Ci się doskonale znana! Nie musisz się bać, iż z czymkolwiek sobie nie poradzisz- pracę wolontariuszy nadzorować będą nasi opiekunowie oraz pracownicy Parku Narodowego, którzy chętnie pomogą Ci w razie jakichkolwiek kłopotów i pytań.

Integracji z pozostałymi uczestnikami projektu sprzyjać będzie nie tylko praca i zwiedzanie kostarykańskiego parku narodowego, ale również wspólne zakwaterowanie na terenie tutejszego internatu. Projekt ten jest wyjątkową szansą do nawiązania nowych, fascynujących znajomości oraz rozwijania umiejętności językowych - Twoi rówieśnicy-wolontariusze pochodzić będą przecież z wielu, nieraz bardzo odmiennych kulturowo stron świata. Niezapomniana, kostarykańska przygoda i zdobycie cennych umiejętności gwarantowane!

Jeżeli jesteś zainteresowany właśnie tym programem i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, zgłoś się do nas. Prześlemy Ci dokładny plan podróży na Jamajkę oraz pomożemy załatwić wszelkie formalności.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲