You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Projekt ochrony rekinów na Fidżi
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 21 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019

Teenage Shark Conservation volunteers pose for a picture after a dive in Fiji

Tropikalne Wyspy Fidżi wzywają Cię, byś w czasie wakacji przez dwa tygodnie przyłożył rękę do aktywnej ochrony rekinów, które potrzebują naszej ochrony na przybrzeżnych wodach Pacyfiku!

Dwutygodniowy pobyt w Viti Levu na Fidżi rozpocznie się dla Ciebie od pełnego kursu, przeprowadzonego przez nasz personel, który jak nikt inny poznał tajniki życia rekinów, który da Ci odpowiednie, merytoryczne przygotowanie i nakreśli program Twoich działań w czasie pobytu na Wyspach.

Volunteers and local staff pose for a photograph in Fiji, South Pacific

W czasie pierwszego tygodnia opanujesz sztukę nurkowania. Jeżeli po raz pierwszy będziesz schodzić pod wodę, nauczysz się szybko podstaw. Jeżeli masz już certyfikaty nurkowania, poznasz bardziej zaawansowane techniki. Każdy uczestnik, niezależnie od doświadczenia, weźmie udział także w specjalistycznym kursie nurkowania dla biorących udział w projekcie ochrony rekinów.

W drugim tygodniu będziesz mógł obserwować, a także aktywnie pomagać w łapaniu i znakowaniu młodych rekinów. Możesz także wziąć udział w projekcie reintrodukcji lasów namorzynowych, czyszczeniu plaż wraz z dziećmi z okolicznej szkoły oraz podwodnych eskapadach w celu monitorowania działalności lokalnych populacji rekinów.

Na czas trwania projektu zakwaterujemy Cię wraz z innymi wolontariuszami na terenie naszego kompleksu. Czas wolny możesz spędzić z nowopoznanymi kolegami z całego świata na chłonięciu tropikalnych atrakcji – wody, słońca i piękna natury.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲