You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Projekt ochrony raf koralowych w Tajlandii
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Turnusy
letnie 2 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 20 lipiec 2019
  • 28 lipiec 2019 - 10 sierpień 2019
  • 11 sierpień 2019 - 24 sierpień 2019
Turnusy
letnie 4 - tygodniowe
  • 07 lipiec 2019 - 03 sierpień 2019
Turnusy
zimowe 2 - tygodniowe
  • 08 grudzień 2019 - 21 grudzień 2019

Projekt ochrony raf koralowych w Tajlandii organizowany jest w Ao Nang - urokliwej miejscowości nad morzem Andamańskim, położonej zaledwie 20 kilometrów od lotniska w Krabi, skąd odbieramy naszych wolontariuszy. Udział w nim jest idealną propozycją dla każdego, kto fascynuje się innymi kulturami oraz uwielbia aktywnie spędzać czas. W trakcie pobytu w Tajlandii odbędziesz bowiem trzydniowy kurs nurkowy w systemie PADI Open Water, którego pomyślne ukończenie zagwarantuje Ci międzynarodowe uprawnienia nurkowe.

Projects Abroad marine conservation volunteers prepare to dive for a fish survey in Thailand

Już na samym początku kursu nauczysz się oddychać z użyciem aparatu tlenowego, czyścić maskę i wyrównywać ciśnienie. Zapoznamy Cię również z systemem wzajemnej pomocy, niezbędnym na wypadek niebezpieczeństwa, oraz podwodnym językiem migowym.

Po zdaniu egzaminu kończącego naukę nurkowania będziesz miał wyjątkową okazję poznać niezwykły podwodny świat tropikalnych ryb, żółwi, jeżowców i koralowców. Zostaniesz zaangażowany w oczyszczanie miejscowej rafy koralowej ze śmieci oraz badania prowadzone razem z miejscowymi naukowcami. Twoja pomoc bardzo usprawni również prace służące oczyszczaniu plaży i zalesianiu lasów namorzynowych. Mało kto staje przed tak wyjątkową okazją przyjrzenia się z bliska pięknu rafy koralowej! Będziesz pod jej ogromnym wrażeniem.

Po dwutygodniowym pobycie w Tajlandii powrócisz do domu z powszechnie uznawanymi uprawnieniami, bogatym doświadczeniem na temat nurkowania oraz satysfakcją wynikającą z dobrze wykonanej pracy. Wspomnienia pobytu w Tajlandii na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Jeżeli chcesz wziąć udział właśnie w tym programie i potrzebujesz szczegółowych informacji na jego temat, zgłoś się do nas! Prześlemy Ci scenariusz, według którego projekt ten będzie realizowany.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲