You are from: United States, Go to our American website.

Volunteer overseas on worthwhile and sustainable programmesVolunteer Overseas

Projekt ochrony raf koralowych & Wolontariat społeczny w Tajlandii
Grupowy wolontariat dla młodzieży

Start
Informacje o projekcie
Daty będą znane wkrótce!

A female Projects Abroad Conservation volunteer in the water before a dive in Thailand, Asia.

Jeżeli pociąga Cię życie morskich stworzeń i chciałbyś przyjrzeć im się z bliska podczas nurkowania, nasz projekt w Tajlandii jest skierowany właśnie do Ciebie! Dodatkowo, będziesz w stanie wejść w interakcję z lokalnymi mieszkańcami i pozostawić po sobie coś, dzięki czemu ich życie będzie lepsze! Czy można wymarzyć sobie lepsze wakacje?

Podczas pobytu zdobędziesz uprawnienia nurkowania PADI, honorowane na całym świecie. Nauczysz się na początku kontrolować oddech pod wodą, sprawdzać sprzęt oraz nauczysz się języka gestów używanego przez nurków. Kiedy opanujesz już technikę, będziesz mógł cieszyć oczy bogactwem podwodnego świata. Czeka na Ciebie krystalicznie czysta woda, a w niej żółwie morskie, ryby tropikalne, jeżowce i wiele innych stworzeń, o których istnieniu być może nie miałeś pojęcia!

Projects Abroad Conservation & Community volunteers participate in a beach clean-up in Thailand

Dzięki Twoim akcjom podwodnym będziesz w stanie pomóc w badaniu stanu rafy koralowej, obserwacji ryb i zbieraniu danych potrzebnych później do przeprowadzenia szerzej zakrojonych kampanii na rzecz ochrony ekosystemu.

Również na lądzie będzie wiele do zrobienia. Poprzednie grupy zbudowały boisko przy lokalnym przedszkolu i staw w lokalnym parku. W tym roku także będzie wiele do zrobienia! Zależnie od pogody, będziesz brać udział także w czyszczeniu plaż i zajęciach związanych z przywracaniem stanu lasów namorzynowych.

Zamieszkasz na czas trwania projektu we wspólnym domku gościnnym położonym opodal plaży. Podczas wolontariatu znajdziesz wiele czasu, który możesz przeznaczyć dla siebie – to dobra okazja, by poznać się lepiej z innymi wolontariuszami i spędzić z nimi miłe chwile.

Osiągnięcia naszych wolontariuszy Czym są grupowe wolontariaty dla młodzieży? Informacje dla rodziców

Poinformuj znajomych o tej stronie:

Powrót do góry ▲